Felicita Cafe & Garden & Restaurant

35 yıllık organizasyon ve etkinlik tecrübesiyle Felicita Life Güngören hayallerinizdeki düğünü yapmak için siz değerli misafirlerimize kapılarını açıyor. Merkezi konumumuzla sağladığımız ulaşım kolaylığı, davetinizde baştan sona sizinle ve ihtiyaçlarınızla ilgilenecek olan organizasyon sorumlumuz ve güler yüzlü kadromuzla tüm ayrıntıları bize bırakın, siz sadece eğlencenin tadını çıkarın.

DAVET ALANLARI..

Açılır kapanır cam tavanlı salonumuz ve bahçemizle 750 kişilik davetli kapasitesinde açık ve kapalı davet alanlarımız bulunuyor. Şehir manzarasında konumlandırdığımız salonumuz yüksek tavanı ve kolonsuz mimarisiyle oldukça ferah bir atmosfere sahip. Aynı zamanda geniş dans pistimizle gönlünüzce eğlenin. İlkbahar, yaz aylarındaysa açık hava düğünü için geniş bahçemiz sizin için ideal seçim oluyor.

DEKORASYON..

Gold ve krem detaylarla renk renk mevsim çiçeklerinin hakim olduğu şıklığı ve zarafeti bir arada yansıttığımız mekanımızda 10’ar kişilik oturma düzeninden oluşan krem ve gri örtülü masalarımızın üzerinde topkapı gold suplalarımız ve aynı renkte kombinlediğimiz peçeteliklerimiz, tek kollu şamdanlarımız bulunuyor. Kristal ya da gold olarak seçebileceğiniz napolyon sandalyelerimizle mekanımızın ihtişamlı görünüşünü tamamlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ..

Güngören’de düğün salonları arasında uzun yıllardır sunduğumuz köklü hizmet kalitesiyle öne çıkıyoruz. Araçla ulaşım sağlayan davetlileriniz için 250 araç kapasitesinde otoparkımız bulunuyor. Doyasıya eğlenmeniz için organize ettiğimiz ışık, ses, sahne hizmetlerimizin ve mekan süslemelerimizin yanı sıra sizlere dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşma imkanı da tanıyoruz. Mekanımızda özel konuklarımız için engelli girişimiz de bulunuyor.

 

YİYECEK & İÇECEK..

En özel gününüzü şeflerimizin elinden çıkan usta lezzetlerle taçlandırmak bizi görevimiz. Bu doğrultuda sizlere içerisinde ana yemeği olan kırmızı et menü, hafif lezzetlerden oluşan ordövr menü ve içecek ağırlıklı kokteyl menü olmak üzere 3 ayrı yemek menüsü sunuyoruz. Dilerseniz önceden mekanımıza gelerek menülerde damak zevkinize uygun değişiklikler yapabilir ya da farklı bir catering firmasıyla anlaşabilirsiniz.